رد کردن لینک ها

خدمات گروه گلدن نت

طراحی سایت

بهینه سازی سایت

سوشال

امنیت وب سایت

پشتیبانی

طراحی گرافیک

تبلیغات آفلاین

ساخت تیزر

طراحی سایت مدرن و خلاقانه

سایت هایی که از طراحی مدرن و تازه ایی برخوردار باشند، درصد موفقیت بیشتری خواهند داشت. طراحی خلاقانه و اجرا کردن متدهای تایید شده در علم روانشناسی، مخاطب بیشتری را جذب خواهد کرد.

وب سایت ایمن و واکنشگرا

نکته ی مهمی که باید بدان توجه نمود، اقداماتی است که در جهت افزایش ضریب امنیت سایت انجام می گیرند. این اقدامات، سایت را نفوذناپذیر و در بالاترین سطح امنیتی نگه می دارد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

در سال های اخیر، شبکه های اجتماعی با داشتن توانایی بالا در معرفی کردن کاربر های خود، یکی پس از دیگری محبوب مردم واقع شده اند.از جمله ی آن ها می توان به تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، واتس اپ و … اشاره نمود

فیلم برداری و ساخت تیزر

تجربیات و آمار گویای آن است که آموزش از طریق ویدئو تاثیر بیشتری بر مخاطب خواهد گذاشت. به نسبتی که تیزر کیفیت و جذابیت بیشتری داشته باشد، تاثیرگذاری آن بالاتر خواهد بود.

تولید محتوا

تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.

بازخورد پروژه شما

با گذشت مدت زمان اندکی، شما با عکس العمل های بیشمار همراهان سایت و دیگر شبکه های اجتماعی حرفه ی خود، روبرو خواهید شد. این نوع بازخورد نام و چهره ی شما را در بین مردم درخشان تر می سازد.

بازگشت به بالای صفحه